Wszystko co musisz wiedzieć o zakupie auta z USA

Osoby poszukujące samochodów za oceanem interesują przede wszystkim koszty związane z zakupem auta z USA i jego sprowadzeniem. Przybliżone wartości mogą Państwo sprawdzić korzystając ze specjalnie przygotowanego kalkulatora. USA i Kanada są krajami anglojęzycznymi, dlatego należy pamiętać o konieczności opłacenia profesjonalnego tłumaczenia dokumentacji samochodów sprowadzanych z tych państw. Do tego należy doliczyć przeprowadzenie badania technicznego w uprawnionej stacji kontroli pojazdów oraz ewentualne dostosowanie auta do standardów europejskich (dotyczy to przede wszystkim samochodów ze Stanów Zjednoczonych, które nie są wyposażone w tylne światła przeciwmgielne i mają czerwone światła kierunkowskazów).

zakup auta z usa

Wybór samochodu na aukcji, kalkulacja kosztów importu aut z Kanady lub USA oraz sprawdzenie historii pojazdu poprzez program CarFax (dla naszych Klientów sprawdzamy historię zawsze za darmo!).

podpisanie umowy

Podpisanie umowy i ustalenie szczegółów licytacji oraz kwoty końcowej (wgląd do umowy poprzez kontakt mailowy, z góry pobieramy tylko naszą prowizję oraz brokera (2500 zł netto).

wykup zamochodu

Wykup samochodu od ubezpieczalni, opłata za pojazd, fee aukcji.

transport samochodu z usa

Transport samochodu do Europy, opłata za transport lądowy oraz fracht morski.

odprawa celna

Organizacja procesu związanego z odprawą celną i dokumentami w porcie w Europie (wszystkie clenia pojazdu oraz dokumenty związane z odprawą celną organizujemy za darmo dla naszych Klientów bez wychodzenia z domu).

dostawa pojazdu z usa do domu

Dostawa pojazdu z portu pod wskazany adres Klienta lub do naszej siedziby na terenie Kotliny Kłodzkiej, gdzie jesteśmy w stanie naprawić i dostosować pojazd do standardów europejskich.

Jak sprowadzić auto z USA?

Sprowadzenie samochodu zza oceanu jest czasochłonne, głównie ze względu na duże różnice prawne i administracyjne między Polską a Stanami Zjednoczonymi i Kanadą. Właśnie dlatego sprowadzenia auta z USA warto zlecić naszej firmie z wieloletnim doświadczeniem w importowaniu różnego rodzaju pojazdów. Sprawnie i bez zbędnych komplikacji zorganizujemy transport morski i lądowy oraz dostarczymy pojazd bezpośrednio pod dom klienta. Jesteśmy pośrednikiem, któremu zaufały setki klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi i zlecają kolejne zadania. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi klienta.

Mateusz Kornaszewski - MattyUSA

Adres

Wojbórz 172

57-300 Wojbórz

Kontakt

tel.: 725 292 151