W celu zakupu samochodu z USA warto skorzystać z usług profesjonalnych firm, takich jak Auto Import USA – Matty USA, które dysponują niezbędną wiedzą i doświadczeniem w zakresie importu aut z Ameryki. Przed zakupem warto również sprawdzić, czy dany samochód nie był uczestnikiem poważnych wypadków czy kolizji, co może wpłynąć na jego wartość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Jak wybrać auto używane z USA?

Kolejnym istotnym elementem importu samochodów używanych z USA jest znajomość obowiązujących procedur oraz formalności zarówno w kraju zakupu, jak i w Polsce. W przypadku importu aut z Ameryki konieczne jest dopełnienie wszelkich formalności związanych z eksportem pojazdu, takich jak opłacenie wszelkich podatków, opłat celnych oraz transportu morskiego. Po przybyciu samochodu do Polski należy dopełnić formalności związanych z jego rejestracją oraz opłaceniem podatku akcyzowego. Warto również pamiętać, że importowane auto musi spełniać polskie normy emisji spalin oraz być wyposażone w odpowiednie oznakowanie, takie jak tablice rejestracyjne czy odblaskowe elementy.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy zajmującej się importem aut?

W celu uproszczenia procesu importu samochodów używanych z USA warto skorzystać z usług profesjonalnych firm, takich jak Auto Import USA – Matty USA. Dzięki ich wsparciu możliwe jest nie tylko bezpieczne i szybkie sprowadzenie pojazdu, ale również zaoszczędzenie czasu oraz nerwów związanych z koniecznością dopełnienia licznych formalności. Firmy te dysponują niezbędną wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie importu aut zza oceanu, co pozwala na uniknięcie ewentualnych problemów oraz błędów. Ponadto, współpraca z takimi przedsiębiorstwami gwarantuje również korzystne ceny transportu morskiego oraz lądowego, dzięki znajomości zaufanych przewoźników i pośredników.

Kategorie: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mateusz Kornaszewski - MattyUSA

Adres

Wojbórz 172

57-300 Wojbórz

Kontakt

tel.: 725 292 151