Importowanie samochodów z USA może być skomplikowanym procesem, ale dzięki pełnej obsłudze importu aut oferowanej przez firmę MattyUSA, klienci mogą cieszyć się łatwiejszym i bardziej opłacalnym doświadczeniem. W tym artykule omówimy kluczowe informacje dotyczące cła na samochody z USA.

Cło na samochody z USA – podstawowe informacje

Cło na samochody importowane z USA jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na koszt takiego przedsięwzięcia. Wysokość cła zależy od różnych czynników, takich jak wartość pojazdu, jego pochodzenie oraz przeznaczenie. W przypadku samochodów osobowych cło może wynosić nawet 10% wartości auta. Dodatkowo należy także uwzględnić podatek VAT oraz akcyzę, które mogą znacznie podnieść koszt całego procesu importu.

Znaczenie pełnej obsługi importu aut

Korzystanie z pełnej obsługi importu aut oferowanej przez firmę MattyUSA pozwala na uniknięcie wielu problemów związanych z importem samochodów z USA. Firma ta zajmuje się kompleksowym procesem importu, począwszy od wyszukiwania odpowiedniego pojazdu, poprzez negocjacje cenowe i transport, aż po załatwienie wszelkich formalności celnych. Dzięki temu klienci mogą skupić się na wyborze wymarzonego auta, nie martwiąc się o kwestie prawne i logistyczne. Jednym z głównych atutów pełnej obsługi importu aut przez firmę MattyUSA jest oszczędność czasu i pieniędzy.

Szeroki wybór samochodów

Firma MattyUSA oferuje swoim klientom dostęp do szerokiej gamy samochodów z USA, zarówno nowych, jak i używanych. Dzięki temu klienci mają możliwość wyboru spośród wielu marek i modeli, co zwiększa szanse na znalezienie idealnego auta. Ponadto, firma MattyUSA może pomóc w znalezieniu rzadkich lub unikatowych pojazdów, które trudno jest zdobyć na polskim rynku.

Kategorie: Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mateusz Kornaszewski - MattyUSA

Adres

Wojbórz 172

57-300 Wojbórz

Kontakt

tel.: 725 292 151